Jonas Brothers Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na prvi Jonas Brothers Serbia forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Nicky my Baby!
You're new
You're new
Nicky my Baby!


Number of posts : 17
Age : 37
Location : slusam don't gimme that pored zwucnika...ne uznemirawaj me,gluwa sam za swe drugo!
Registration date : 2008-08-13

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyWed Aug 13, 2008 12:28 am

HI!!!

Ja sam Kaca imam 11,50 godina i obozawam jb a najwise NICKA!!!
Regowana sam na svet forum kao Mia Princess i ne znam ko je tacno postawio link al sam mu zahwalna jer me je doweo na naj forum o jb!Pocela sam da prawim izgled za owaj forum,ako wam se swidi,wi postawite.'
Hostoweacu posle.Ljubim waaaaaaaaas!!!!!


p.s: ono prawilo da ne sme post za postom je po meni jedna glupa stwar na owom forumu!
Back to top Go down
Roxy Ryan
*JB *Serbia* Admin*
*JB *Serbia* Admin*
Roxy Ryan


Number of posts : 4297
Age : 32
Location : * somewhere paranoid *
Registration date : 2008-07-30

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyWed Aug 13, 2008 8:53 pm

Nicky my Baby! wrote:
HI!!!

Ja sam Kaca imam 11,50 godina i obozawam jb a najwise NICKA!!!
Regowana sam na svet forum kao Mia Princess i ne znam ko je tacno postawio link al sam mu zahwalna jer me je doweo na naj forum o jb!Pocela sam da prawim izgled za owaj forum,ako wam se swidi,wi postawite.'
Hostoweacu posle.Ljubim waaaaaaaaas!!!!!


p.s: ono prawilo da ne sme post za postom je po meni jedna glupa stwar na owom forumu!

WELCOME!
najMladja si na foruMu treNutno Smile coOl
Back to top Go down
http://HsM-VaneSSa.hi5.com
Nicky my Baby!
You're new
You're new
Nicky my Baby!


Number of posts : 17
Age : 37
Location : slusam don't gimme that pored zwucnika...ne uznemirawaj me,gluwa sam za swe drugo!
Registration date : 2008-08-13

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyWed Aug 13, 2008 11:07 pm

ueeeeeeeeeeeeeeee Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
Nicky my Baby!
You're new
You're new
Nicky my Baby!


Number of posts : 17
Age : 37
Location : slusam don't gimme that pored zwucnika...ne uznemirawaj me,gluwa sam za swe drugo!
Registration date : 2008-08-13

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyThu Aug 14, 2008 12:13 am

E LJUDI SORRY,ja sam rekla mojoj sestri da wolim jb pa me ona regowala owde i napisala da imam 11,50 godina...malo sutra.ja sam 87 godiste,a moju sestru sam premlatila,ne brinite.
Back to top Go down
Roxy Ryan
*JB *Serbia* Admin*
*JB *Serbia* Admin*
Roxy Ryan


Number of posts : 4297
Age : 32
Location : * somewhere paranoid *
Registration date : 2008-07-30

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyThu Aug 14, 2008 12:52 pm

Nicky my Baby! wrote:
E LJUDI SORRY,ja sam rekla mojoj sestri da wolim jb pa me ona regowala owde i napisala da imam 11,50 godina...malo sutra.ja sam 87 godiste,a moju sestru sam premlatila,ne brinite.

Oky, iMam i ja sestru aLi stariju koJa mi esto ide na ziWce aLi shta cu moram da je trpiM....ja miSlim da moZesh da proMijenish godiShte na profile
Back to top Go down
http://HsM-VaneSSa.hi5.com
Iwana
Wow!!!!!
Wow!!!!!
Iwana


Number of posts : 470
Age : 31
Location : PG (nazalost)
Registration date : 2008-08-05

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptyMon Aug 18, 2008 3:22 pm

welcomeee... Smile
Back to top Go down
mima
Jedva cekas da JB dodju u Srbiju!!!
Jedva cekas da JB dodju u Srbiju!!!
mima


Number of posts : 166
Registration date : 2009-02-16

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! EmptySun Mar 08, 2009 7:14 pm

enjoy
Back to top Go down
Sponsored content





Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty
PostSubject: Re: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!   Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!! Empty

Back to top Go down
 
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jonas Brothers Serbia :: Welcome! :: Upoznavanje-
Jump to: